1992 Yılından itibaren "sürücü eğitimi" alanında hizmet vermekteyiz. Geride bıraktığımız 25 yılda sorumluluk sahibi ve uluslararası düzeyde bilince sahip sürücüler yetiştirmek için çok çalıştık. Her geçen gün değişen ve gelişen bir grafikle yolumuza devam ettik. Sürücü eğitimine yılları, yıllaraysa milyonlarca kilometreyi sığdırdık. Bu süreçte 20.000'i aşkın kişinin sürücü belgesi sahibi olmasını sağladık.

Hedefimiz sizlere sürücü belgesi vermekten ziyade bu belgeye sahip olmayı hak eden ve trafikte saygı hareketini esas alan bir bilinci yerleştirmek oldu.

Trafik kazaları konusunda ki hassasiyetimizi tüm adaylarımızla paylaştık ve kendilerinden gelen şükran duyguları bu yolda ki en büyük kazanımımız oldu.

Uzman, hoş görülü, güler yüzlü, sakinleştirici ve sabırlı kadromuzla en çetin şartlarda dahi acemi arkadaşlarımıza hep empati ve sağduyuyla yaklaştık. Kullanım kolaylığı sağlamak açısından teknoloji ve konforu harmanlayarak araç ve ekipmanlarımızı sürekli güncelledik.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

2016 yılı itibarı ile yönetmelikte yer alan taban fiyat uygulamasıyla birlikte fiyattan ziyade eğitim kalitesini hedef alan bir sürücü adayı kitlesinin beraberinde getirdi, bizi seçmenizde ki en büyük etmen size sunacağımızdan zerre şüphemiz olmayan kalite anlayışı ve kaliteli anlayış olacaktır.